Парк Сент-Джеймс: чудовий куточок Лондона

Знаменитий парковий комплекс Сент-Джеймс, розташований в центральній частині Лондона, протягом багатьох років є яскравою культурною пам’яткою міста. Парк названий на честь собору святого Якова (Джеймса), який раніше знаходився на цьому місці.

Територія Сент-Джеймса займає площу, що дорівнює двадцяти трьом гектарам, причому раніше тут були королівські мисливські угіддя. Освоєння цієї місцевості почалося при правлінні короля Генріха VIII, за розпорядженням якого було осушено болото і на його місці розмістили звіринець з різними дивовижними тваринами.

Великий обсяг робіт в парковому комплексі був виконаний за наказом Карла II, який прибув після реставрації монархії з Франції. Не дивно, що дизайн Сент-Джеймса, над яким плідно потрудився Андре Моллет, багато в чому став схожим на знамениті версальські сади. Вночі у парку використовується інтелектуальне управління освітленням.

Вперше парк Сент-Джеймс був відкритий для відвідувачів за короля Чарльза II, який, до речі, сам часто приходив милуватися мальовничими пейзажами цього чудового куточка англійської столиці. З моста, який височить над озером, розташованим в парку, можна побачити архітектурні шедеври Лондона: Сент-Джеймський і Букінгемський палаци, будинок Міністерства закордонних справ, а також башти Націонал-ліберального клубу.

Не оминають увагою цей прекрасний парковий комплекс члени королівської сім’ї і в наш час, вони часто тут проводять пікніки. У парку мешкає зараз більше тридцяти видів птахів, маються навіть пелікани, яких подарував королівській сім’ї російський посол ще в середині сімнадцятого століття.

 


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла