Віза до Великобританії

Для всіх країн СНД, а також багатьох інших в’їзд до Великобританії візовий. Якщо заявник раніше не бував у Великобританії, необхідна його особиста присутність для бесіди з Віце-Консулом.

Всі заяви приймаються на стандартних офіційних бланках. Бланк заяви може бути заповнений Вами особисто, або особою, яка діє від Вашого імені.

Однак Ви повинні перевірити і підписати бланк заяви особисто. Невиконання цієї вимоги може призвести до відмови в дозволі на в’їзд.

Заяви приймаються до розгляду тільки після внесення консульського збору.

Найнеобхідніше для подорожі до Великобританії.

Типи британських віз.

 Британські візи бувають різних типів, залежно від мети і термінів перебування аплікантів в Великобританії: короткострокова віза (тип C), транзитна віза (тип A і B).

Найбільш поширені візи першого типу, а саме “короткострокова віза типу С”. Такі візи бувають туристичні, ділові і гостьові – залежно від мети поїздки апліканта до Великобританії.

Британські візи бувають як одноразові (на одну поїздку), так і багаторазові – на необмежену кількість поїздок, зрозуміло, в період дії візи.

Іноземцям та громадянам,  які раніше  мали інше громадянство, візи видаються після додаткової перевірки

При розгляді документів посольство може запросити Вас на співбесіду. У разі позитивного рішення віза видається на наступний день.

Всім туристам видається багаторазова віза, що діє півроку.

Термін оформлення візи 10 днів.

Необхідні документи для оформлення візи до Великобританії:

1. Закордонний паспорт (термін дії не менше 6 місяців з моменту подачі в Посольство;

2. 2 кольорові або чорно-білі фотографії.

Вимоги до фотографії:

- Повинна бути зроблена за останні 6 місяців

- Розмір без рамки: 35 Х 45 мм (без куточків і овалів)

- На білому фоні, на щільному фотопапері

- Чіткі риси обличчя і обриси плечей

3. Довідка з місця роботи на бланку з печаткою, із зазначенням річного доходу (не менше 6000 USD), або гарантійний лист від особи чи організації, які оплачують тур;

4. Анкета, заповнена власноручно туристом і його особистим підписом;

5. Довідка з інституту (для студентів);

6. При наявності власності (квартира, машина, дача) оформленої на Ваше ім’я, бажано надати ксерокопії свідоцтв про власність або техпаспорт машини;

7. Попередній закордонний паспорт (або його гарна копія)

Для дітей до 18 років для проходження кордону необхідна довіреність від батьків, які не виїжджать до Англії (для посольства довіреність не потрібна).

 ОФОРМЛЕННЯ віз до Великобританії

   Документи на візу потрібно подавати в Британські візові центри. У пакеті повинні бути: одне кольорове фото на білому фоні (3,5 × 4,5 см, суворо прямокутник – без овалу або «куточка»), зроблене протягом останніх 6 місяців, заповнена та підписана анкета, закордонний паспорт з терміном дії не менше 6 місяців і хоча б однієї чистою сторінкою. Далі – довідка з місця роботи із зазначенням посади, щомісячного або річного доходу, бажано також надати копії документів про власність (на квартиру, машину, дачу і т.д.) – вони повинні подаватися разом з перекладом на англійську мову. Нешкідливо додатково зібрати будь-які документи, що підтверджують спроможність туриста, в тому числі – виписку з банку про стан рахунку. Дітям знадобиться копія свідоцтва про народження та довідка з місця навчання, студентам – довідка з місця навчання, пенсіонерам – копія пенсійного посвідчення. Якщо дитина їде без батьків, то необхідна довідка з місця роботи одного з них із зазначенням посади, щомісячного (або річного) доходу і дати оформлення на цю посаду, а також довіреність на виїзд від обох батьків. Якщо дитина виїжджає з одним з батьків, потрібна довіреність на виїзд від другого батька. Довідки від батьків, про народження і з місця навчання також повинні супроводжуватися перекладом на англійську. Термін оформлення візи – від 7 днів. У разі відмови у візі або відкликання заяви збір не повертається. Громадяни України, Білорусі та Казахстану подають такий же пакет документів, що і росіяни – в посольства Великобританії в Києві, Мінську й Астані відповідно. Консульський збір для українців складає ~ 465 UAH, для громадян Білорусі – 132 USD, Казахстану – 63 GPB. Туристу з «чистим» закордонним паспортом отримати британську візу, швидше за все, буде непросто. Відправляти оригінал доручення на виїзд неповнолітньої дитини (якщо він їде з одним з батьків або з третьою особою) в Консульство Великобританії не треба: цей документ знадобиться безпосередньо при перетині кордону, посольству вистачить його звичайної копії. З 8 листопада 2007 року всім бажаючим подати заявки на британську візу, незалежно від громадянства, необхідно пройти сканування відбитків пальців і зняття цифрового фото. Це можна зробити у візових центрах без додаткової плати.

Митниця:

Дозволено ввезення і вивіз національної та іноземної валюти до 3000 USD без декларації. Суми, що перевищують цей ліміт, декларувати обов’язково. Безмитно дозволено ввозити до 200 сигарет, 50 сигар або 250 гр тютюну, спиртних напоїв міцністю понад 22 ° – до літра, міцністю до 22 ° – до 2 літрів, парфумерії – до 50 мл, туалетної води – до 250 мл, сувенірів і подарунків – на суму не більше 32 GBP. У Великобританію дозволяється ввозити ліцензовані лікарські препарати. Детальну інформацію про ввезення ліків можна отримати в Нm Customs and Excise Advice Centre, тел.: +44 (0) 208-92-901-52. Заборонено ввезення в країну матеріалів непристойного змісту, м’яса (у тому числі м’яса птахів) і виробів з них, всіх видів живих птахів і пташиних яєць, радіопередавачів і рослин. Заборонено провезення предметів старовини і антикваріату без дозволу відповідних організацій, а також рідкісних видів тварин. Також заборонено ввозити не ліцензовані медичні препарати (їх цілком можуть прийняти за наркотики), ножі, кастети, телескопічні кийки та іншу холодну зброю. Також заборонені всі порнографічні матеріали із зображеннями дітей, підроблені товари які порушують права власників зареєстрованих товарних знаків (наприклад, годинник або компакт-диски з «піратськими» програмами). Обмежено ввезення вогнепальної зброї, вибухових речовин і боєприпасів, включаючи електрошокери й газові балончики; хутра, слонової кістки, шкіри, чучел тварин чи птахів, рослин, саджанців, насіння та цибулин, довгохвильових радіопередавачів. Щоб в’їхати в країну з домашнім улюбленцем, доведеться пройти тривалий карантин.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла