Чудові пейзажі Національного парку Лейк-Дистрикт

Заповідною територією у Великобританії є національний парк Лейк-Дистрикт, що в перекладі означає Озерний край. У центральній частині цієї території розташований гірський регіон Камбрія, який дає початок багатьом річкам. Танення льодовика сприяло тому, що в долинах річок виникло безліч озер, на честь яких і названий національний парк.

Прикрашають також парк і нечисленні історичні села, які стали невід’ємною його частиною.

Озерний край займає порівняно невелику площу, але неймовірна його різноманітність пейзажів зможе вразити практично кожного туриста, який відвідає це місце. Нікого тут не залишать байдужим прорізані ущелинами гори і плавні схили пагорбів, бурхливі гірські потоки, водоспади і лазурна гладь озер.

Папороть покриває скелясті вершини гір, а вже нижче тягнеться лісова місцевість, в якій найбільш часто зустрічаються дуже старі сосни та дуби. Ці ліси – копітке творіння людських рук, результат багаторічної висадки на території Озерного краю різних дерев. Національний парк Лейк-Дистрикт багатий на вологу, це саме вологе місце Англії, щороку тут випадає близько 5000 мм опадів.

Іншою цікавою кліматичною особливістю національного парку є серпанок, який огортає пагорби і гірські вершини майже цілий день, сонце може прозирати крізь нього всього близько трьох годин.

Різноманітний тваринний світ в Озерному краї, тут можна зустріти білку векш, арктичного гольця і навіть єдину у всій Англії пару беркутів. Полювання тут заборонено.

На території парку постійно живуть люди, причому Озерний край – найбільш населений з усіх парків Англії.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла