В німецькому Майнці відбудеться карнавал

Карнавал в Майнці (Mainzer Fastnacht) – найвідоміший розважальний захід в місті. Перші відомості про проведення карнавалу відносяться до XIII століття. Щорічно 11 листопада в 11 годин 11 хвилин з балкона палацу Osteiner Hof, який знаходиться на площі Шиллера, оголошується про початок «П’ятого сезону».

Триває «П’ятий сезон» всю зиму, до початку Великого Посту. Основні урочистості, однак, припадають на кілька тижнів перед Великим Постом. Це останній і найбільш яскравий тиждень, завершуючий чотиримісячний карнавальний марафон.

У цей час на вулицях влаштовуються ходи, все одягаються у веселі вбрання і блазеньські ковпаки (навіть біля пам’ятника Йогану Гутенбергу є свій особистий ковпак). Всюди звучить музика, по вулицях стрункими рядами проходять учасники ансамблів, вихованці кадетських корпусів і наїзники, одягнені в старовинні наряди, звичайна публіка, яка співає, дуріє, підриває хлопавки і закидає один одного кольоровими конфетті, ловлячи солодощі та подарунки, які розкидають учасники ходи. Основні кольори карнавалу в Майнці – червоний, білий, синій і жовтий. Саме такі кольори використовувалися в костюмах блазнів. Щорічно спеціальною комісією вибирається девіз карнавалу, а в кінці свята спільними зусиллями обираються Король та Королева свята.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.