Антикварні магазини і аукціони

Антикваріат

Насолодіться старомодним затишком антикварних лавок або випробуйте прилив адреналіну на аукціоні, дивлячись, як за шалені гроші з молотка йдуть приголомшливі твори мистецтва. Нижче ви знайдете інформацію про найбільших антикварних магазинах і аукціонах. І хто знає, може бути, вам…

Де знайти антикваріат

Лондон

У Лондоні є лише одне місце, де можна знайти антикваріат – легендарний ринок Портобелло-Роуд (Portobello Road Market). Це найбільший ринок антикваріату в світі, який кишить продавцями всіляких старожитностей: від меблів «чіпендейл» до дешевих і милих ситців. Ринок працює щосуботи, а магазини відкриті шість днів на тиждень.

Котсуолдс (The Cotswolds)

Відправившись в оточений чарівними полями Котсуолдс (Cotswolds), на захід від Лондона, можна знайти безліч прекрасних міст і сіл, побудованих з місцевого золотистого пісковика. Прогуляйтеся по головних вулицях таких містечок, як Стоу-он-де-Уолд (Stow-on-the-Wold), Чіппінг Кемпден (Chipping Campden), Мортон-ін-Марш (Moreton-in-Marsh), Берфорд (Burford) і Бродвей (Broadway), розташованих в двох кроках один від одного, і ви напевно знайдете безліч антикварних магазинів, які подарують вам радість на багато днів.

Схід Англії (East of England)

Для цих місць характерні маленькі міста, де дерев’яні каркасні будинки ніби розкидані в повному безладді мальовничими вуличками. Такі куточки, як Лавенхем (Lavenham), Лонг Мелфорд (Long Melford), Сафрон-Уолден (Saffron Walden) і Коггесхолл (Coggeshall) так і притягують любителів старожитностей.

Кент (Kent)

Розчиняючись в ніжних пагорбах і долинах Кента (Kent) на південному сході від Лондона, ви можете проїхати через міста і села, що приховують справжні скарби для мисливців за старовиною. Ви можете знайти антикварні крамнички в елегантних колоннадах району Пантайлз (Pantiles) в Роял-Танбрідж-Уеллс (Royal Tunbridge Wells) або в мальовничих селах, на зразок Брестед (Brasted), Еденбрідж (Edenbridge), Тентерден (Tenterden) і Уестерхем (Westerham).

Аукціонні будинки

Найбільші світові шедеври, від витончених мистецтв і меблів до годинників і класичних автомобілів, йдуть з молотка на двох найбільших аукціонах Британії – «Крістіс» (Christie’s) і «Сотбіс» (Sotheby’s).

Крістіс (Christie’s)

З часів заснування в 1766 році торги аукціонного дому «Крістіс» (Christie’s) вважаються одними з найбільших подій у суспільному житті Лондона. А аукціонні зали будинки продовжують вважатися кращими і по сей день. Наприклад, на останніх торгах в Лондоні за £ 1,464,000 був проданий Кедлстонска книжкова шафа, зроблена Робертом Адамом ще в 1761 році, а картина Генрі Матісса «Algue rouge sur fond bleu ciel» пішла з молотка за £ 624,000.

Сотбіс (Sotheby’s)

11 березня 1744 Семюель Бейкер, засновник «Сотбіс» (Sothebys), вперше продав зібрання книг, на чому з легкістю заробив кілька сотень фунтів. Через два з гаком сторіччя, 6 грудня 1983 року, на «Сотбі» за £ 8,000,000 був проданий єдиний екземпляр книги «Євангеліє Генріха Лева». Тільки в минулому сторіччі традиційна Лондонська компанія розширила свою діяльність книжкового аукціону на інші предмети витончених і декоративних мистецтв.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла