Кармартеншір – третє за величиною графство в Уельсі

Кармартеншір

У 1994 році Актом про місцеве управління були об’єднані райони Кармартен, Лланелі і Діневур, в результаті чого утворилася унітарна одиниця Кармартеншір, що отримала статус традиційного графства. Кармартеншір розташований на південному заході Уельсу і є одним з його тринадцяти історичних округів. Carmarthenshire – третє за величиною графство в Уельсі.

Адміністративним центром Кармартеншіра є Кармартен, він же – найбільше місто округу. Два міста, лише трохи поступаються йому за величиною – Лланелі і Амманфорд.

Carmarthenshire часто називають «садом Уельсу» оскільки тут родюча земля, на якій процвітає сільське господарство і вирощують велику кількість овочів і фруктів.

Раніше на території нинішнього графства Carmarthenshire був регіон Ystrad Tywi і частина князівства Deheubarth. Однак у 1284 році, після едвардіанського завоювання ця область була реорганізована в Кармартеншір. Правда, відомий він був під іншими назвами – Кармартеншір, Кармарденшір, Кармарді, Кармарідунум.

Carmarthenshire межує з п’ятьма областями – Пембрукшир, Кередігіоном, Поунісом, Порт-Толботом і Суонсі. На південному узбережжі графства безліч рибальських сіл і піщаних пляжів, а в основному місцевість гориста.

Через Carmarthenshire протікає кілька важливих річок. Найдовша річка – Тові, вона повністю знаходиться в межах графства і надзвичайно багата на форель і лосося.

Основні галузі промисловості в Carmarthenshire – це сільське господарство, рибна ловля, лісництво і, звичайно ж, туризм. Щорічно Carmarthenshire відвідують сотні туристів, зацікавлені красивою природою і можливістю відвідати цікаві історичні місця.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла