«Лондонське око»: один з найпопулярніших атракціонів світу

Лондон – прекрасне місто, буквально переповнене найрізноманітнішими історичними та архітектурними пам’ятками, тому кожен мандрівник, що потрапляє сюди, прагне побачити якомога більше пам’яток. Звичайно, детально розглянути всі лондонські чудеса за одну поїздку не вийде, але от окинути їх поглядом з висоти пташиного польоту – запросто! А зробити це допоможе один з найвідоміших атракціонів планети – колесо огляду з промовистою назвою «Лондонське око» (London Eye).

Знаходиться це технологічне диво, яке вже само по собі є однією з головних визначних пам’яток Лондона, на південному березі мальовничої річки Темзи. Своєрідну назву колесо носить неспроста, адже завдяки йому можна дійсно помилуватися практично всім містом.

Кабінки «Лондонського ока» сконструйовані за типом прозорих капсул, до того ж випасти з них практично неможливо. Їх кількість співпадає з числом передмість Лондона, відповідно, кожна з тридцяти двох кабінок символізує окремий район міста. Вночі колесо красиво підсвічується різнокольоровими вогнями.

Найвища точка колеса огляду знаходиться на відстані 135 м від землі, а швидкість обертання атракціону складає всього 26 см / с. Повне коло колесо робить за період трохи більше півгодини, що дає всім бажаючим чудову можливість не поспішаючи розглянути величний Лондон.

У розробці складного проекту конструкції «Лондонського ока» безпосередню участь брала авіакомпанія British Airways. Напевно, почасти й тому катання на цьому атракціоні офіційно прийнято називати не інакше як «польотом над Лондоном».

Кропіткі роботи з будівництва цього величезного колеса велися з залученням найбільш висококваліфікованих фахівців і тривали шість років. Урочисте відкриття атракціону відбулося напередодні настання 21-століття – 31 грудня 1999 року. Відтоді «Лондонське око» носить заслужене звання візитної картки міста, нарівні зі знаменитими Біг-Беном, Вестмінстерським палацом та іншими пам’ятками.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла