П’ять замків світу з привидами

Про те , що в замках , можливо, існують привиди , відомо давно. Але , тим не менш , на сьогоднішній час , є, визначені замки , в яких таки  привиди маються , і побувати там вельми цікаво, звичайно для бажаючих.

1 .Великобританія: Бліклінг – Хол, Норфолк

Існує одна з багатьох версій про те , що в маєтку цього куточка народилася Анна Болейн – це друга дружина Генріха VIII , яка була звинувачена ним у зраді , і за це він стратив її . І ось цей обезголовлений привид королеви щорічно відвідує своє родове гніздо під час страти і саме в цей день – 19 травня. Для того щоб відвідати це цікаве місце необхідно сплатити 12 фунтів – але , це вражає.

2 . Великобританія: Глеміс, Шотландія

У цьому замку пройшло дитинство матері Єлизавети II . І тут  живуть кілька привидів вбитого короля Шотландії Малькольма II , спаленої на багатті графині Глеміс , замерзлого насмерть слуги. Є тут ще одна кімната , яка не має дверей , де приречений вічно грати в карти , привид графа Глеміс .

Для того , щоб ознайомиться з цим місцем , кожен відвідувач повинен сплатити за квиток від десяти фунтів.

3 . Франція : Фонтенбло , Іль -де -Франс

Про цей розкішний палац кажуть , що нібито він побудований на перехресті світів живих і мертвих , саме тому він населений безліччю різних привидів , серед яких є кілька французьких монархів , які не просто вільно розгулюють по замку , а й заграють тут з молодими симпатичними дівчатами.

Переконатися в таких примарах може кожен , заплативши за відвідування замку п’ятнадцять з половиною євро.

4 . Росія: Михайлівський, Санкт-Петербург

У замку , де зливаються річки Мийки і Фонтанки , ще в 1801 році був убитий Павло I. Існує легенда про те , що дух Павла I , імператора не зміг покинути місце своєї смерті і до теперішнього часу там бродить , а саме по замку . Там можна почути скрип підлоги і , нібито він , визирає з вікон.

Відвідати це місце можна , сплативши 360 рублів.

5 . Чехія : Рожмберк , Рожмберк -над-Влтавою

У цьому місці , за легендою , господарює привид Білої пані , яка була дочкою колишнього власника цього замку . Перекази свідчать , що рукави її сукні мають властивості змінювати колір. І якщо ці рукави білі , то того , кому з’явився такий привид , незабаром чекає весілля , а якщо рукави чорного кольору – чекає смерть.

Вхід в цей замок платний і коштує близько чотирьох євро.

Всі екскурсії гарні й вразливі , їх варто подивитися – цікаво буде кожному туристу , гостю країни.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла