Загадковий ліс Пазлвуд

Puzzlewood відноситься до тих лісів, які називають стародавніми, а це означає, що йому не менше чотирьохсот років. Пройшовшись трохи його плутаними стежками, загальна довжина яких близько двох кілометрів, складається враження, що потрапив у казковий світ чарівників і ельфів. Площа Пазлвуда майже шість кілометрів, так що розгулятися, дійсно, є де.

Історія цього загадкового місця почалася ще в епоху Римської імперії. У той час, на місці, де сьогодні знаходиться загадковий ліс, почали масово добувати відкритим способом залізну руду. З часом кар’єри спорожніли, а природа почала відновлювати лісовий покрив, та «взялася» за справу з таким ентузіазмом, що незабаром почали з’являтися на цьому місці один за іншим просто фантастичні пейзажі.

Сьогодні, дивлячись на створені унікальні складки місцевості, зарослі густими лісами і химерними мохами, важко повірити, що колись тут були кар’єри. Обійшовши весь світ, подібної краси більше не зустрінеш.

На території Пазлвуда знаходиться величезна кількість кам’яних брил, що мають незвичайну форму і невеликі печери, які не відразу й помітиш.

У XIX столітті власником цих угідь були прокладені між деревами стежки, завдяки яким прогулянки лісом стали значно приємніше.

У нинішньому Пазлвуді мало що змінилося, все той же ліс зі своєю первозданною красою, ваблять таємницею печери, мовчазні кам’яні брили, петляючі стежки. Напевно, тому саме в цьому загадковому місці було прийнято рішення провести зйомки деяких епізодів серіалу «Мерлін».


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла