Захоплююча подорож по найстарішій пивоварні Лондона

Компанія Young’s & Co Ram Brewery, заснована Ремом Бревері в 1675 році, є найстарішою діючої пивоварнею в Англії. Пізніше цю пивоварню, яка вважається важливою пам’яткою міста, викупив підприємець Ентоні Беннбрідж, який знав, які вклади вигідні. Причому в 1831 році він об’єднав своє підприємство з фірмою Чарльза Янга, утворивши акціонерне товариство відкритого типу.

Через деякий час управління компанією Young & Co’s Brewery перейшло в руки сім’ї Янг, саме її представники займали всі керівні пости. До наших днів ця пивоварня вважається однією з найбільших у Лондоні, причому завод Young’s & Co Ram Brewery, розташований в англійській столиці, в певний час відкритий для відвідувачів.

Екскурсії на це найстаріше підприємство, що дозволяють доторкнутися до таємниці виробництва знаменитого англійського елю, бронюються заздалегідь, причому адміністрація підприємства вимагає відвідувачів збиратися за п’ятнадцять хвилин до проведення екскурсії. Це в черговий раз доводить англійську пунктуальність, в той же час, очікуючи початку екскурсійного туру, відвідувачі можуть почати дегустацію напоїв і ближче познайомиться з іншими учасниками.

На початку екскурсії традиційно показують фільм про етапи розвитку пивоварні, про її традиції. Однією з них є те, що досі пиво в паби, як і в епоху Середньовіччя, розвозять за допомогою коней великої ірландської породи, яких, до речі, утримують на території компанії.

Після перегляду фільму відвідувачам пропонують одягнути халати і пройти в цехи, де можна побачити процес пророщування ячменю, випробувати смак солоду і познайомиться з процесом виготовлення хмільного елю. Атмосферу, що панує в цехах, можна охарактеризувати як чітку і злагоджену. Весь технологічний процес суворо контролюється за допомогою датчиків температури і тиску.

Наступний зал – це колекція музейних експонатів, де представлені старі котли з міді, які раніше використовувалися для виготовлення елю, всілякі таблиці і цінники, а також інші необхідні для виробництва інструменти.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла