Бірмінгем

Інформація про місто Бірмінгем

Бірмінгем (Birmingham) – друге за величиною місто Великобританії. Його назва походить від давньоанглійського слова Beormingaham, що означало «поселення жителів Бейорми». У період римських завоювань в південній частині Бірмінгема розташовувався великий форт, який римляни покинули в 120-му році нашої ери.

У різних частинах міста археологи знайшли артефакти, причому самому старовинному з них близько п’ятисот тисяч років – це сокира, зроблена з кварциту. На території міста знаходиться близько сорока курганів, які зведені ще до нашої ери, а поруч з ними непогано збереглися залишки поселень залізного і бронзового століть.

Бірмінгем – місто славних спортивних традицій. Найстарші футбольні клуби «Бірмінгем Сіті» і «Астон Вілла» грають у прем’єр-лізі. У Бірмінгемі проводяться великі спортивні змагання. У місті є стадіон «Олександр», центр гімнастики та бойових мистецтв, а також знаменита крита арена.

Бірмінгем має три університети і два університетських коледжі, тут розташовано безліч пам’яток архітектури і мистецтва. Недалеко від млина Серхоул-Міл знаходиться будинок, де провів свої дитячі роки Джон Толкієн. Серхоул-Міл – той самий Великий млин з роману «Хоббіт», а мельник – прототип Теда Сендімена, персонажа знаменитої трилогії «Володар кілець».

Музей «Кедбері Уорлд» познайомить відвідувачів і ласунів з історією виробництва шоколаду, а в національному океанаріумі можна побачити знаменитий підводний тунель.

Ще одна, своєрідна пам’ятка Бірмінгема, автострада міста – складна система шосейних розв’язок. Місцеві жителі називають її «спагеті». Переміщатися по місті можна і по воді, причому за протяжністю каналів (шістдесят кілометрів) Бірмінгем перевершує італійську Венецію.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла