Глазго

Інформація про місто Глазго

Якщо Единбург – культурна столиця Шотландії, то Глазго – ділова та економічна. Після того, як старовинний Единбург занепав, на зміну йому прийшло це жваве місто. Процвітання Глазго довелося на вікторіанську епоху, коли його називали “другою столицею Британської імперії” – звичайно ж, після Лондона! І до цих пір місто входить до топ-20 найбільших європейських фінансових центрів.

У центрі міста, розташованому на правому березі річки Клайд, вулиці перетинають одна одну під прямим кутом. “Серце” міста – площа Джордж-Сквер, де розташовується безліч пам’ятників і вишукана Міська палата Глазго. На південь і схід до площі примикають торговельні вулиці Ержайл-стріт, Саучіхолл-стріт і Бушена-стріт. Там же знаходяться багато культурних установ – Королівський театр, театр “Павільйон”, Королівський концертний зал Глазго, Кінотеатр Глазго, театр “Трон”, Галерея сучасного мистецтва, Мітчеллівська бібліотека і театр, Центр сучасного мистецтва, Галерея Маклеллан і музей архітектури в будівлі маяка. Найвища будівля кінотеатру в світі – Cineworld з 18 залами – розташоване там же.

На сході поступово розвивається новий “культурний квартал”, що знаходиться в “купецькому місті” – колишньому діловому центрі Глазго. Численні галереї, майстерні, художні студії, театри і концертні зали знаходяться в цьому районі міста. Нічне життя, кращі кафе та ресторани, чайні, бутіки, престижні готелі зосереджені в “богемному” районі Вест-Енд.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла