Оксфорд

Оксфорд

Інформація про місто Оксфорд

Оксфорд – це місто одного з найвидатніших університетів у всьому світі. Оксфордський університет іменується міжнародним, освітнім і дослідницьким центром. Він найдавніший у Великобританії. До його складу входять тридцять дев’ять самоврядних коледжів.

В незалежності від пори року, вам дуже сподобається подорожувати по коледжам міста. Також є можливість відвідування ботанічного саду, що відноситься до університету. Там ви побачите колекцію рослин, зібраних по всьому світу.

Оксфордський університет закінчило безліч знаменитих людей по всьому світу, такі як Грехем Грін, Джон Донн, Роджер Бекон, Самуель Джонсон, Адам Сміт та інші. Жінки стали навчатися в цьому університеті тільки з початку двадцятого століття. Успішно його закінчили Маргарет Тетчер і Індіра Ганді.

Однією прекрасною пам’яткою Оксфорда є найстаріший музей Британії – Ешмолін. Він був заснований в кінці сімнадцятого століття і присвячений археології та мистецтву.

Біля річки Червелл розташувався самий прекрасний коледж міста – Магдален – коледж, його високу дзвіницю можна побачити здалеку. Усередині самого коледжу велику цікавість викликає Великий зал. Він прикрашений великою кількістю портретів з прекрасним різьбленням по дереву. У зв’язку з тим, що письменник  Джозеф Аддісон навчався в цьому коледжі, в його честь була названа вулиця, яка знаходиться неподалік від вищезгаданої річки.

Куїнс – коледж, який був заснований ближче до середини чотирнадцятого століття, знаходиться майже прямо в центрі Оксфорда. Трохи подалі від нього розташувався Нью – коледж, а заснували його вже ближче до кінця чотирнадцятого століття. Прекрасним достоїнством цього коледжу є крита галерея, капела і сад. За Нью – коледжем видніється, заснований майже на століття раніше, Мертон – коледж. Будівля цього коледжу дуже значима в історії, так як стала зразком для створення всіх коледжів Кембриджа та Оксфорда.

За віком другий коледж, який скорочено названий «Унів». Його побудували в середині тринадцятого століття. Тут є меморіал Персі Біши Шеллі, який був поетом-романтиком, його вигнали з коледжу після написання твору «Необхідність атеїзму». Біл Клінтон був найзнаменитішим випускником «Унів».

Біля церкви Святої Діви Марії розташувалася Радкліфф – камера, яка увінчана куполом. Ця будівля – читальний зал бібліотеки, однієї з найбільших в усьому світі, яка називається Бодліанською.

Шелдонський театр, який створив Крістофер Рен, знаходиться на Броад – стріт. Прообразом його став римський театр Мерцеллус. На цій вулиці в тисяча вісімсот сімдесят дев’ятому році відкривається магазин книг «Блекуелс». Його асортимент понад двісті тисяч найменувань книг, серед них можна було знайти і творіння Льюїса Керолла «Аліса в країні чудес». Він закінчив коледж Церкви Христа, а після там викладав. А Алісою в його казці стала його донька.

Північніше від Броад-стріт знаходиться Балліол – коледж, його воліють консерватори.

Скарбом цього міста є музей Ешмолін. Це будівля виконана в стилі неокласицизму. У ньому зберігається зібрання предметів старовини, серед яких знаходяться пам’ятники далекосхідного мистецтва, ювелірні прикраси, кераміка і антична скульптура.

Оксфорд є містом з багатющою історією, повним місць, які представляють туристичний інтерес. Опис визначних пам’яток Оксфорда, торгових центрів, культурних пам’яток увібрав величезне символічне значення. Кожною епохою накладено власний відбиток на архітектурну стилістику Оксфорда. Відвідавши численні історичні пам’ятки, ви отримаєте цілковите уявлення про історію Великобританії.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла