Свонсі

Інформація про місто Свонсі

Свонсі (Swansea) – одне з найбільших міст Уельсу після Кардіффа. Свонсі цікаве не тільки, як одне з розвиваючихся міст, але і як місто, що зберегло свою культурну спадщину. Перший замок був побудований на початку дванадцятого століття, а через три століття Свонсі став важливим портом країни. З порту міста вивозилося вугілля і великі обсяги вапняку.

Місто поступово розвивалося, і на початку дев’ятнадцятого століття в Свонсі відкрилася перша залізниця у світі, але пізніше вона була розібрана і замінена автобусами. Сьогодні в місті крім автобусів і автомобілів іншого транспорту немає.

Незважаючи на те, що саме місто досить древнє, багато будівель в центрі Свонсі були зведені вже після війни. На початку двадцять першого в місті був побудований Уельський національний басейн, довжиною п’ятдесят метрів, один з найсучасніших і найбільших, де сьогодні проходять змагання олімпійського рівня.

Один з пам’ятників, який люблять відвідувати туристи – статуя чорному лабрадору Джеку, який за сім років життя врятував двадцять сім людей, що тонули у доках міста. Замок Ойстермайт приваблює безліч туристів влітку, коли на відкритому майданчику ставляться різні п’єси Шекспіра, а в Сінглтон-Парку проходять різні фольклорні фестивалі, які включають в себе оперні вистави, концерти різних музичних жанрів і танцювальні виступи різних стилів і напрямків.

Приголомшливий ландшафт і прибережне розташування роблять місто Свонсі відмінним місцем для різних видів активного відпочинку. Активні туристичні походи, плавання, вітрильний спорт, серфінг і походи на каное приваблюють туристів в Свонсі з усього світу. Особливою популярністю користується півострів Гоуер зі своїми широкими піщаними пляжами.

А ще місцеві жителі називають Суонсі «самим мокрим» містом Великобританії. Це пов’язано з тим, що за твердженнями метеорологів у Свонсі випадає найбільша кількість опадів в країні. Тому кожному туристові, що вирішив поїхати в це чудесне місто, рекомендується взяти з собою парасольку.


Не знаєте де знайти найкраще житло за доступну ціну під час подорожі?

Для пошуку найкращих варіантів житла використовуйте сервіс hotelscombined.com, що порівнює ціни на готелі у десятках систем бронювання, таких як booking.com, або знайдіть житло у приватному секторі через сервіс AirBNB, отримавши додатково знижку.Написати коментар

Ви повинні зареєструватись, щоб отримати право залишити коментар.

x
Отримуй в подарунок 33 євро на бронювання житла